Przejdź do treści

Możliwości na początku kariery

Zacznij swoją przyszłość w firmie Nielsen!

Program Wschodzących Liderów

W firmie Nielsen szukamy następnej generacji innowatorów i liderów - bez względu na kierunek studiów czy wykształcenie. Czy jesteś gotowy na wyzwanie? Rozwijaj swoje umiejętności w zakresie mediów, marketingu i badań konsumenckich dzięki możliwościom, które są przeznaczone specjalnie dla studentów studiów licencjackich i podyplomowych.

Ścieżka finansowa - program studiów stacjonarnych

Program Finance Emerging Leaders w firmie Nielsen ma na celu rozwój i inwestowanie w kolejne pokolenie liderów finansowych. Podczas tego ambitnego, 24-miesięcznego programu rotacyjnego pomagamy Ci rozwinąć się w lidera, który zapewni Nielsenowi wzrost, jednocześnie inwestując w Twój rozwój w sposób holistyczny, abyś mógł odnieść sukces w przyszłości.

Ścieżka finansowa ma na celu zapoznanie Cię z wieloma aspektami finansów korporacyjnych, w tym: planowaniem i analizą finansową, kontrolą, cenami i operacjami skarbowymi.

Możliwości w ramach programu

Czy liczby i historie stojące za nimi ekscytują Cię? Czy cenisz sobie pracę w zróżnicowanym i integracyjnym zespole? Czy ciągle chcesz się uczyć nowych rzeczy i wykorzystywać nowe możliwości? Jeśli jesteś podekscytowany pracą w szybko zmieniającym się środowisku i jesteś gotowy, aby wykorzystać to, czego nauczyłeś się podczas projektów szkolnych i staży w dziedzinie finansów, dołącz do naszego programu Finance Emerging Leaders.

Zadania rotacyjne

Zdobywaj wiedzę w miejscu pracy i rozwijaj szeroki zakres wiedzy dzięki bezcennemu praktycznemu doświadczeniu zawodowemu, które może obejmować różne obszary geograficzne i segmenty biznesowe.

Tworzenie sieci

Odkryj wiele możliwości nawiązywania kontaktów z liderami wyższego szczebla oraz licznymi utalentowanymi i kreatywnymi kolegami z całej organizacji Nielsen.

Szkolenie i rozwój

Weź udział w ustrukturyzowanych kursach, prowadzonych przez starszych liderów finansowych, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc wypełnić lukę między nauką w szkole a zastosowaniem w świecie Nielsena.

Zarządzanie wydajnością

Przyspiesz swój rozwój dzięki ciągłej informacji zwrotnej poprzez regularne spotkania 1:1 i formalne oceny wydajności co kwartał.

Coaching i mentoring

Skorzystaj z coachingu z wielu źródeł, a także z bardziej doświadczonego lidera (mentora), który pomaga Ci (podopiecznemu) w rozwijaniu umiejętności i wiedzy, które wzmocnią przywództwo i rozwój osobisty.

Ścieżka finansowa - program stażowy

Oferujemy również nasz Finance Emerging Leaders Program jako 10-12 tygodniowy staż letni w Chicago lub Nowym Jorku. Poznaj środowisko Nielsena i zdobądź wiedzę na temat programu w pełnym wymiarze godzin. Jako stażysta w dziale finansowym będziesz miał okazję zapoznać się z aspektami finansów korporacyjnych, które mogą obejmować: planowanie i analizę finansową, kontrolowanie, ustalanie cen oraz operacje skarbowe.

Dowiedz się więcej o naszym programie stażowym.

Rozwijaj umiejętności osobiste i zawodowe poprzez szkolenia, tworzenie sieci kontaktów i relacje mentorskie.

Planowanie mediów

Zarabiaj konkurencyjne wynagrodzenie, dodatek mieszkaniowy oraz zwrot kosztów podróży do i z miejsca zlecenia.

Interakcja z liderami wyższego szczebla podczas działań stażowych, takich jak lunch i nauka, a także dialogi przywódcze.

Zgłoś się do programu Emerging Leaders w ścieżce Finance. Stażyści zostaną zakwalifikowani do programu w pełnym wymiarze godzin po pomyślnym zakończeniu stażu.

Buduj umiejętności pracy zespołowej poprzez udział w projekcie stażowym i wydarzeniach związanych z pracą społeczną.

Jak Nielsen może pomóc Ci w rozwoju Twojej kariery?

Absolwenci naszego programu Emerging Leaders zostali liderami w firmie Nielsen i poza nią.

Shatiek gatlin

Manager, Finanse
Klasa 2016

Mary Beckerman

Dyrektor, relacje inwestorskie
Klasa 2014

Natasha del valle lopez

Sr. Finance Analyst
Klasa 2017